Fa En چهارشنبه 30 مهر 1399 ساعت 16 و 55 دقیقه

تماس با ما-کناری‌

ارتباط با ما

 

واحد فروش : 3-88673811-021

واحد تدارکات :  33131315-061

تلفن دبیرخانه :   33131314-061

فکس دبیرخانه :  33131313-061

دفتر مدیر عامل : 33131311-061

info@ya-razi.com

ساعات کار

  • شنبه تا چهارشنبه : ساعت 8 تا 16
  • پنج شنبه : ساعت 8 تا 14

اهداف و ارزش ها

شرکت خمیر مایه و الکل رازی متعهد به رهبری در صنعت تولید اتانول که با تکنیک برتر در تولید با ارزش محصولا تش که از کیفیت بالایی برخوردار است و انتظارات مشتریانش را برآورده می کند می باشد. این تعهد منعکس در تولید مداوم محصولات، پروسه های آن و کارکنان می شود.

  • ارتباط باز دو طرفه و معمول بین مدیریت و کارکنان
  • درستی و تمامیت
  • تشویق کارهای تیمی درون و ما بین بخش ها
  • احترام برای تمامی کارکنان
  • همکاری کارکنان در چیدن اهداف و تصمیمات
  • انتظار نهایت کوشش از کارکنان
  • تشخیص و توسعه کاری هر کارکن
  • استانداردهای کاری که در محافظت ازکارکنان، محیط و عموم به کار گرفته شده اند

انتخاب شرکت خمیرمایه و الکل رازی از سوی استانداری خوزستان و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به عنوان "واحد نمونه استانی سال 1399"

انتخاب شرکت خمیرمایه و الکل رازی از سوی استانداری خوزستان و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به عنوان "واحد نمونه استانی سال 1399"

سه شنبه 25 شهریور 1399 ساعت 7:44

انتخاب شرکت خمیرمایه و الکل رازی از سوی استانداری خوزستان و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به عنوان "واحد نمونه استانی سال 1399"

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ مدیریت محترم عامل، جناب آقای مهندس احتشامی عصر دیروز میهمان استاندار محترم بودند تا طی مراسمی با حضور معاونین استاندار، مدیران ارشد استانی، صنعتگران نمونه و تولیدکنندگان برتر، لوح زرین و تندیس مراسم تجلیل از واحد نمونه استانی سال 1399 را دریافت کنند.

در این مراسم ابتدا تعدادی از تولیدکنندگان و صنعتگران استان به بیان مشکلات و کاستی‌های پیش رو پرداختند که راهکارهایی توسط تیم معاونین محترم استاندار ارائه گردید، سپس با حضور استاندار محترم مراسم تقدیر و تجلیل آغاز گردید.

با کمال افتخار و سربلندی از تمامی مجموعه شرکت‌های هلدینگ توسعه نیشکر و صنایع جانبی دو شرکت موفق به کسب این مقام شدند که نام شرکت خمیرمایه و الکل رازی نیز چون همیشه زینت‌بخش بی‌مانند صحنه‌های تولید و صنعت استان بود. لازم به ذکر است پیرامون فرمایشات گهربار مقام معظم رهبری در سال 1399 و در پی شیوع بیماری کوید 19، کارکنان و تلاشگران این شرکت همانند دیگر عزیزان کادر درمان کشور با روحیه‌ای شکست‌ناپذیر در تمامی ساعات شبانه‌روز چرخه تولید و ارسال محموله‌های با ارزش اتانول طبی به کلیه بازارهای کشور را فعال نگه داشته و ضمن رعایت کلیه اصول استاندارد فنی و بهداشتی با تولید حداکثری و ظرفیت کامل گامی موثر در جلوگیری از گسترش این بیماری برداشتند.

 

مدیریت محترم عامل، جناب آقای مهندس احتشامی لوح زرین و تندیس واحد نمونه استانی سال 1399 را از استاندار محترم دریافت نمودند و در این میان تنی چند از خبرنگاران استانی در خصوص برنامه‌ها و پروژه‌های آینده، چشم‌اندازها و محصولات متنوع با ایشان به مصاحبه پرداختند، سپس جناب آقای مهندس احتشامی ضمن ارائه توضیحات و پاسخ‌های تخصصی کلیه موارد را شفاف‌سازی نمودند.

مراسم ساعت 8 شب با ذکر صلوات به پایان رسید.

تعداد بازدید : 46

ثبت نظر

ارسال